2018-02-26 17:32:43

Najčitači nagrađeni knjigom

Povodom Međunarodnog dana darivanja knjiga, 14. veljače 2018., odlučili smo nagraditi naše najvrednije čitače, one koji su u našoj školskoj knjižnici posudili i pročitali najviše knjiga.

Ove godine to su Jacob S. iz 6. c razreda i Marija L. iz 3. b razreda.
Pohvala također ide i njihovim razredima koji njeguju čitalačku kulturu i interese.

Ovi učenici istaknuli su se ne samo brojem pročitanih knjiga, već i svojim pristupom čitanju i ljubavlju prema knjigama.
Za njihov angažman i volju zaslužne su i njihove vrijedne nastavnice koje su svojim radom pridonijele da knjige i čitanje budu prihvaćena i omiljena aktivnost, prof. hrvatskog jezika Mirjana Blažičko, koja već nekoliko godina organizira "Olimpijadu čitanja" i time čitanje čini još uzbudljivijim, kao i Petra Szabo, učiteljica razredne nastave, koja je s učenicima u razredu organizirala i pravu malu knjižnicu, koju vode učenici.

Ponosni smo na naše male čitače i svima želimo još puno dobrih pročitanih knjiga.