2014-11-14 09:21:24

Prodajte knjigu, zaradite dzeparac!
Skolski Interliber, 19. studenog 2014.

Mjesec knjige logo

Dragi ucenici!

Zelite li zaraditi dzeparac, nabaviti zanimljivu knjigu koju niste procitali i istovremeno pomoci u nabavi knjiga za skolsku knjiznicu, pridruzite se nasem Skolskom Interliberu!

U srijedu, 19. studenoga od 11 do 14 sati u halu skole mozete prodavati i razmjenjivati vlastite knjige. Sve knjige se prodaju po cijeni od 10 kn, a neprodane knjige, ukoliko zelite, mozete pokloniti skolskoj knjiznici.

Iskoristite ovu priliku za popunjavanje vlastitog ucenickog budzeta, ali i nabavu novih knjiga koje ce vam biti korisne i zabavne. Pripazite i na to da vasi roditelji budu suglasni oko toga koje knjige zelite prodati.

NAPOMENA: na svaku knjigu obavezno stavite papiric s vasim imenom, prezimenom i razredom.

Vidimo se na sajmu!

Knjiznicarke: