2017-12-11 19:43:45

Večer matematike, 2017.

Da matematika nije samo korisna, već i zabavna, dokazalo nam je već tradicionalno druženje u velikom broju i program Večeri matematike, koja se održala u četvrtak, 7. prosinca 2017. i u našoj školi.

Ovu zanimljivu i poučnu manifestaciju organizira Hrvatsko matematičko društvo u suradnji s nastavnicima matematike svake škole, a osim rješavanja zabavnih matematičkih zadataka, cilj Večeri matematike je i provesti ugodno vrijeme u neformalnom druženju s djecom i roditeljima.

Bilo je tu svega - od društvenih igara, forenzike, tangrama i domina, do trodimenzionalnih puzzli i crtanja pomoću Spirographa.

Zahvaljujemo svim učiteljima i stručnim suradnicima koji su pomogli u organizaciji manifestacije, a najviše učenicima i roditeljima, bez kojih, naravno, ne bi bilo ni ove zanimljive večeri.