2017-02-07 12:17:49

Ljubavna pošta

Dragi učenici!

Svi oni koji su sretno ili nesretno zaljubljeni, imaju simpatiju ili prijatelju / prijateljici žele priopćiti nešto lijepo, i ovaj put to mogu učiniti putem naše dobre stare "Ljubavne pošte".

Pošta ureduje od 7. do 13. veljače, a pisma će svim sretnicima i sretnicama biti uručena u utorak, 14. veljače, na Valentinovo.

Budite inventivni, kreativni i velikodušni, hrabro na papir istresite što vam je na srcu, stavite u kovertu na koju ćete napisati ime, prezime i razred primatelja.

Poštu ubacite u sandučić u knjižnici, završno s ponedjeljkom, 13. veljače do 19 sati.

Potrudite se da vaše pismo bude primjećeno, ukrašeno, jedinstveno, a ukoliko želite poslati i više od pisma, možete s pismom upakirati i neki maleni, jednostavni poklončić, ne veći od onog koji stane u kovertu (jer ljubav se ne kupuje novcem).

Puno pozdrava hrabrim srcima!

Irena Šafarik, knjižničarka