2016-02-02 10:18:48

LIK 2017.

Obavijesti

Na ovogodišnjem je natjecanju - izložbi LIK 2017. sudjelovalo 54 osnovne škole s 397 likovnih radova te 4 srednje škole sa 6 radova s područja Grada Zagreba.
Na županijskoj je razini odabrano 159 radova (fotografija) učenika iz 35 osnovnih škola i 4 rada iz tri srednje škole.

Ovogodišnja tema LIK-a je Zvučna slika a podteme/poticaji su ritam svjetla i ritam boja u mediju fotografije.
Tako su se ritam svjetla i ritam boja našli uhvaćeni u trenutku koji nas poziva na neku novu vizualnu pustolovinu.

Izložbu je svečano otvorio poznati putopisac, fotograf i naš bivši učenik, Davor Rostuhar.

Izložba je otvorena do 15. 3. 2017.

Tumačenje oznaka na izložbi:
UČENICI IZABRANI ZA DRŽAVNO NATJECANJE ČIJI RAD SE POHVALJUJE KAO IZVRSTAN (SVI PO 80 BODOVA), NA IZLOŽBI SU OZNAČENI CRVENIM KVADRATIĆEM.

LIKOVNI RADOVI KOJI SE POHVALJUJU KAO IZUZETNO USPJEŠNI NA IZLOŽBI SU OZNAČENI PLAVIM KVADRATIĆEM.

SVI PREOSTALI UČENICI POHVALJUJU SE ZA SUDJELOVANJE NA ŽUPANIJSKOM NATJECANJU/IZLOŽBI.

Info: PLAKATI SE MOGU SKINUTI U PDF FORMATU NA STRANICAMA OŠ MATIJE GUPCA I ISPRINTATI.

U prilogu:
Popis učenika izabranih za Državno natjecanje

Pozivnica - LIK 2017.

REZULTATI NATJECANJA LIK 2017.

GRAD ZAGREB - ŽUPANIJSKA RAZINA

Na ovogodišnjem natjecanju - izložbi LIK sudjelovalo je 54 osnovnih škola (410 radova) i 4 srednje škole (6 radova) s područja Grada Zagreba.
Na županijskoj razini odabrano je 159 rada (fotografija) iz 35 osnovnih škola i 4 rada iz 3 srednje škole.

Otvorenje izložbe LIK 2107. će biti 1.03. 2017. u 13.00h u O Š Matije Gupca u Zagrebu.

Srdačan pozdrav!

Ivana Devernay Cimić,
tajnica LIK-a 2017. za Grad Zagreb

U prilogu:
Rezultati natjecanja LIK 2017.

Natjecanje - izložba učenika osnovnih i srednjih škola iz područja vizualnih umjetnosti i dizajna - LIK 2017., Grad Zagreb

U prilogu se nalaze svi potrebni dokumenti i obrasci za provedbu natjecanja - izložbe.

S poštovanjem,
tajnica Povjerenstva LIK 2017.,

Ivana Devernay Cimić

Popis povjerenstava LIK 2017